Thyroptimal - optimálne fungovanie štítnej žľazy

Kód: DS99987698
BIO Štítna žľaza
Značka: SIRUPØ
€15,90 –20 %
sirupo thyroptimal
€15,90 –20 % €12,60
Skladom 1-5 ks
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Thyroptimal je organický produkt určený na zlepšenie fungovania štítnej žľazy a vyváženú hormonálnu podporu. Predstavuje bezpečný a prírodný spôsob regulácie tvorby hormónov, ktoré zabezpečujú normálne fungovanie štítnej žľazy. Prináša energetickú rovnováhu do každodenného života ľudí, ktorých trápia stresujúce symptómy ako:

 • vypadávanie vlasov, krehké nechty
 • nepravidelná menštruácia
 • zmeny telesnej hmotnosti
 • nervozita, depresia, precitlivenosť, únava
 • nadmerné potenie
 • zápcha - problémy s vyprázdňovaním
 • trasenie

Thyroptimal môže priniesť ustálenie produktivity štítnej žľazy. Zároveň predstavuje spôsob ako dostať pod kontrolu optimálne fungovanie endokrinného systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Riešte problémy so štítnou žľazou efektívne

Štítna žľaza produkuje hormóny T3 (trijódtyronín) a T4 (tyroxín), ktoré regulujú metabolizmus a ovplyvňujú aktivitu mnohých iných systémov v našom tele. Aby štítna žľaza fungovala správne, potrebuje predovšetkým správne množstvo bioaktívnych látok, ktoré podporujú aktivitu hormónov a pomôžu štítnej žľaze efektívne plniť svoju funkciu.

Trápia vás symptómy ako:

 • vypadávanie vlasov, krehké nechty
 • nepravidelná menštruácia
 • zmeny telesnej hmotnosti
 • nervozita, depresia, precitlivenosť, únava
 • nadmerné potenie
 • zápcha - problémy s vyprázdňovaním
 • trasenie
Thyroptimal - optimálne fungovanie štítnej žľazy
Thyroptimal - optimálne fungovanie štítnej žľazy

Bezpečná a účinná pomoc štítnej žľaze

Doplnok výživy Thyroptimal je navrhnutý tak, aby podporoval zdravú činnosť štítnej žľazy. Obsahuje výdatnú dávku najdôležitejších vitamínov a minerálov potrebných pre jej optimálnu funkciu. Tie posilňuje chaluha bublinatá - morská rastlina s vysokým obsahom jódu, ktorá patrí medzi najviac klinicky študované bylinné extrakty.

SIRUPØ Thyroptimal

Nedostatok jednej alebo viacerých živín môže negatívne ovplyvniť zdravie štítnej žľazy a zvýšiť riziko jej ochorenia. Thyroptimal je endokrinologickým mixom tej najlepšej prírodnej receptúry pre zdravie štítnej žľazy bez negatívnych vedľajších účinkov. S Thyroptimalom môžete očakávať lepšie výsledky a redukciu príznakov, pretože svojou receptúrou s optimalizovaným obsahom prispieva:

 • k správnemu fungovaniu štítnej žľazy 
 • k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy
Thyroptimal - optimálne fungovanie štítnej žľazy
Thyroptimal - optimálne fungovanie štítnej žľazy

Jód

Významne prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy vďaka stimulácii tvorby hormónov T3 a T4, pre ktorú je jód je esenciálny prvok. Prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a k správnemu fungovaniu nervového systému.

Vitamín C

Prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, normálnej tvorbe kolagénu a prispieva k zníženiu vyčerpania. Vit. C napomáh k tvorbe tyroxínu a jeho nedostatok môže spôsobiť nesprávnu tvorbu T4 - hormónu vyprodukovaného štítnou žľazou.

Selén

Selén je minerál potrebný na produkciu hormónov štítnej žľazy a prispieva k jej správnemu fungovaniu. Spolu s vitamínom E zabezpečuje ochranu buniek pred oxidačným stresom, podporuje zdravie vlasov a nechtov. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Zinok

Prispieva k správnej látkovej premene vit. A, ktorého optimálne množstvo je kľúčové pre správne fungovanie štítnej žľazy. Prispieva k udržaniu zdravých vlasov, pokožky a nechtov. Zinok udržiava normálnu hladinu testosterónu a k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Vitamín E

Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Nedostatok vitamínu E môže mať vplyv na činnosť štítnej žľazy resp. na správnu tvorbu tyroxínu.

Kapsula

Zdravotne nezávadná kapsula najvyššej kvality s obsahom protihrudkujúcej látky, horečnatej soli mastných kyselín a želatíny.

Thyroptimal - optimálne fungovanie štítnej žľazy
Thyroptimal - optimálne fungovanie štítnej žľazy

Kedy a ako užívať SIRUPØ Thyroptimal?

Thyroptimal odporúčame užívať po jedle. Osoby užívajúce lieky na štítnu žľazu by sa mali o užívaní výživového doplnku Thyroptimal poradiť so svojím ošetrujúcim lekárom.

Zapite dostatočným množstvom vody

Pre správné rozpustenie a vstrebávanie látok v tele zapite kapsule dostatočným množstvom vody.

Koľko kapsúl mám užívať denne?

Užite jednu kapsulu denne.

Koľko kapsúl obsahuje balenie?

Výživový doplnok Thyroptimal obsahuje 60 kapsúl.

Tisíce spokojných zákazníkov

Dodatočné parametre

Kategória: Hormonálna rovnováha
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
? Jód | 88 mg: Zloženie
? Vitamín C | 33 mg: Zloženie
? Selén | 11,5 mg: Zloženie
? Zinok | 33 mg: Zloženie
? Vitamín E | 32 mg: Zloženie
? Kapsula: Zloženie
Balenie: 60 kapsúl
Kedy užívať?: Thyroptimal odporúčame užívať po jedle. Osoby užívajúce lieky na štítnu žľazu by sa mali o užívaní výživového doplnku Thyroptimal poradiť so svojím ošetrujúcim lekárom.
Koľko kapsúl mám užívať denne?: Užite jednu kapsulu denne.
Koľko kapsúl obsahuje balenie?: Výživový doplnok Thyroptimal obsahuje 60 kapsúl.
Zapite dostatočným množstvom vody: Pre správné rozpustenie a vstrebávanie látok v tele zapite kapsule dostatočným množstvom vody.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz