SIRUPO Rapid na podporu erekcie

Kód: 0034
BIO Podpora erekcie
Značka: SIRUPØ
€31,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2023

Active XY Rapid pre tvrdú a dlhú erekciu. Nenechajte strach zo zlyhania podkopávať vašu sebadôveru. Buďte kedykoľvek pripravení. S ActiveXY Rapid podporíte tvrdosť a vytrvalosť, aby ste dosiahli plnohodnotnú erekciu rýchlejšie a užívali si sexuálny pôžitok, ktorý uspokojí vaše predstavy a aj vašej polovičky. Active XY Rapid je organický doplnok stravy na podporu erekcie, ktorý vám pomôže posunúť sa vpred na ceste za kvalitnejším sexuálnym pôžitkom.

  • rýchly nástup silnej, tvrdej a dlhej erekcie (necelá hodina)
  • raketové zvýšenie sexuálneho libida a túžby
  • 100 % prírodné zloženie
  • extrakty s afrodiziakálnym účinkom

Detailné informácie

Podrobný popis

PRE SEXUÁLNE SEBAVEDOMIE, TÚŽBU A SPOKOJNOSŤ OBOCH

Mnoho mužov hľadá spôsoby ako zlepšiť svoju sexuálnu výkonnosť. Prírodné zloženie produktu ActiveXY Rapid priaznivo pôsobí na potenciu. Má pozitívny vplyv na sexuálnu túžbu a záujem, stimuláciu sexuálnych/erotických myšlienok a zvýšenú intenzitu vzrušenia, čím váš sex naberie nový vzrušujúci smer. Získajte väčšiu sebadôveru nielen v sexuálnych snahách, ale aj v iných aspektoch intímneho života s Active XY Rapid, ktorý má už za 50 minút pozitívny vplyv na...

  • silnejšiu, tvrdšiu a energickejšiu erekciu  
  • mužskú plodnosť a život v bohatom sexuálnom naplnení
  • intenzívne a časté orgazmy, ktoré uspokoja vaše telo a myseľ
  • sexuálnu výkonnosť a vytrvalosť
  • vysoké libido a maximálnu sexuálnu túžbu

NA SEXUÁLNOM ZDRAVÍ ZÁLEŽÍ! ČO JE ACTIVE XY? 

Aj vy hľadáte spôsoby, ako raketovo získať a udržať si sexuálnu aktivitu na dlhý čas? Chcete silnejšiu a energickejšiu erekciu? Zvýšte svoje libido! Bude sa to páčiť vašej polovičke. 

Active XY Rapid je čistý organický doplnok výživy z rokmi overených bylinných extraktov pomáhajúcich zvyšovať hladinu testosterónu pre tvrdšiu a dlhšiu erekciu. Jedinečná zmes prírodných ingrediencií tvoria extrakty z koreňa Macy peruánskej, z plodu Kotvičníka zemného, zo semien Kakaovníka pravého a afrodiziakálnych látok. Kombinácia týchto bylín priaznivo pôsobí na obehový systém a cievy a podieľa sa na zvýšení krvného obehu, najmä pohlavných orgánoch. Navyše zvyšuje energiu, libido a sexuálne funkcie.

S ACTIVE XY RAPID DISKRÉTNE A BEZ POCHYBNOSTÍ

Je to jednoduché! Na dosiahnutie maximálneho erekčného potenciálu vám stačí jedna kapsula pred vaším výkonom. Čisto prírodné zloženie nezaťažuje organizmus. 

SIRUPO garantuje diskrétne balenie a rýchle doručenie výživových doplnkov.

Dodatočné parametre

Kategória: Potencia a vitalita
Záruka: 2 roky
? Kotvičník zemný | 150 mg: Zloženie
? Maca peruánska | 50 mg: Zloženie
? Teobromín | 50 mg: Zloženie
? L – citrulín | 50 mg: Zloženie
? L – lyzín | 50 mg: Zloženie
? L – arginín | 50 mg: Zloženie
? Kapsule: Zloženie
Balenie: 13 kapsúl
Upozornenie: Výživový doplnok je vhodný pre osoby staršie ako 18 rokov a neodporúča sa užívať v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku alebo v spojitosti s alkoholom. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok neužívajte, ak ste prekonali cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak sa liečite na nízky krvný tlak, prípadne iné ochorenia, alebo užívate lieky na riedenie krvi. <br> <br> Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí!
Jak užívat produkt?: Produkty SIRUPO sú čisté prírodné produkty, ktoré zbytočne nezaťažujú organizmus syntetickými látkami a ich vstrebávanie pre organizmus nepredstavuje žiadne riziko. Ich používanie je bezpečné a jednoduché, bez žiadnych otravných podmienok pre užívanie. Maximálny účinok produktov a ich pôsobenie dosiahnete tak, že sa necháte viesť našimi odporúčaniami.
Kedy užiť?: Kapsulu užite priblížne 50 minút pred pohlavným stykom.
Koľko kapsúl môžem užiť?: Užite jednu kapsulu. Maximálna denná dávka sú 2 kapsule.
Zapite dostatočným množstvom vody: Kapsulu zapite dostatočným množstvom vody pre potrebné rozpustenie a správne vstrebávanie látok v tele. Môžete užívať aj nalačno, ale odporúčame po jedle.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz