SOMNUM - Podpora spánku, 300 ml

Kód: 55
Novinka BIO
Značka: SIRUPØ
€29,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
28.9.2023

Sirup SOMNUM je prírodná cesta k lepšiemu zaspávaniu a kvalitnejšiemu spánku. Nezáleží na tom, aké sú vaše denné povinnosti alebo aký je váš životný štýl, vďaka sirupu SOMNUM si užijete hlboký spánok s pokojnou mysľou a načerpáte potrebnú energiu na ďalší deň. SOMNUM je pripravený výlučne z bylinných extraktov vo forme sirupu, vďaka čomu je výborne vstrebateľný a príjemne sa užíva.

Detailné informácie

Podrobný popis

5 dôvodov prečo užívať prírodný sirup na spánok SOMNUM:

 1. Zrýchlenie zaspávania: SOMNUM obsahuje prírodné látky, ktoré pomáhajú uvoľniť telo a myseľ pred spaním, podporujú tvorbu melatonínu, hormónu spánku, čím urýchlia proces zaspávania.
 2. Bránenie nočného budenia: užívaním prírodného sirupu SOMNUM sa minimalizuje prebúdzanie v noci a frekvencia nočných prebudení. Pomáha udržiavať stabilný a nepretržitý spánok, čo zabezpečuje pocit odpočinku a energie.
 3. Podpora kvalitného spánku: organický sirup SOMNUM podporuje hlboký spánok a zároveň pomáha regulovať spánkové cykly. Pomáha vytvoriť zdravé spánkové vzorce a zlepšiť celkovú kvalitu spánku, vrátane fáz REM (rýchlych očných pohybov) a fáz NREM (nerýchlych očných pohybov).
 4. Vstrebateľnosť a príjemná forma užívania: SOMNUM je pripravovaný vo forme sirupu, čo z neho robí lepšiu alternatívu oproti tradičným tabletám. Vďaka tekutej forme sa sirup ľahšie vstrebáva a začína pôsobiť rýchlejšie v porovnaní s inými formami doplnkov. Okrem toho si môžete vychutnať príjemnú chuť sirupu, či už po rozpustení vo vode alebo užití priamo z lyžičky.
 5. Prírodné a bezpečné zloženie: Náš sirup SOMNUM je zložený z prírodných extraktov z bylín, vďaka čomu nezaťažuje organizmus a je spoľahlivo bezpečný s minimálnymi vedľajšími účinkami v BIO kvalite.

Chuť sirupu je bylinkovo-ovocná s nádychom čerstvo odšťaveného manga. 

Značka SIRUPO koncentruje prírodné extrakty a látky do sirupov, ktoré priaznivo pôsobia na organizmus. Forma sirupu je ľahko stráviteľná, príjemná a nezaťažuje organizmus.  Zároveň majú sirupy príjemnú chuť a môžu sa užívať či už zmiešané s vodou alebo koncentrované na polievkovej lyžičke. Sirupy preto poskytujú bezpečnú alternatívu k tabletám bez množstva prídavných látok. Tie od SIRUPO si vás získajú svojou príchuťou šťavnatého ovocia a výhodami ako: 

 • rýchlejšie vstrebávanie živín
 • príjemná chuť
 • 100% prírodné zloženie
 • bez vedľajších účinkov
 • nezaťažujú tráviaci systém
 • nie sú návykové

Nenechajte svoj život kontrolovať nekvalitným spánkom! Objednajte si ešte dnes organický sirup na spánok SOMNUM a zaistite si dlhodobé riešenie pre svoj nočný odpočinok. Pre lepší život, začnite s kvalitným spánkom!

 

somnum-bottle

Dodatočné parametre

Kategória: Vitálne sirupy
? Medovka lekárska | 500 mg: Zloženie
? Mučenka pleťová | 400 mg: Zloženie
? Kozlík lekársky | 200 mg: Zloženie
? Chmeľ obyčajný | 200 mg: Zloženie
? L-theanin | 100 mg: Zloženie
? Bioaktívne a doplňujúce látky: Zloženie
Obsah sirupu a dávkovanie: 1 fľaša 300ml = 15 dávok, 20ml (1-2 PL) denne, hodinu pred spánkom.<br><br>Sirup môžete zamiešať do vody, čaju alebo iného nápoja alebo vypiť samostatne 20ml a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.
Skladovanie: V chladničke alebo pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 30 dní. Pred každým použitím je potrebné sirup pretrepať.
Upozornenie: Výživový doplnok SIRUPO Somnum neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neodporúča sa užívať v prípade precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nie je určený deťom, tehotným a dojčiacim ženám. V prípade potreby konzultujte použitie so svojím lekárom alebo lekárnikom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred použitím nezabudnite pretrepať.
Ako užívať produkt?:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz