Prírodné zloženie

Inovatívne prírodné riešenie

 

Hlavný obrázok SIRUPO produktu

  

Inovatívna receptúra produktov SIRUPO je vytvorená výlučne z organických zdrojov. Vychádza z minimalizmu a z dôrazu na funkčnosť typických pre škandinávske krajiny. Starostlivo si vyberáme len také ingrediencie, ktoré sú špičkami v účinkoch.

Každá zložka v produktoch SIRUPO má svoj špeciálny význam a mieri na konkrétnu hormonálnu oblasť. Siahame na také prírodné tromfy ako kotvičník zemný, chaluha bublinatá či maca peruánska. Tie pozitívne vplývajú na hormonálnu sústavu a blahodarne pôsobia na zdravie tela i mysle.

To všetko formou chutných sirupov, ktoré majú vďaka tekutému zloženiu lepšiu vstrebateľnosť a príjemnú formu užívania, ktorá nezaťažuje tráviaci systém.

 

Kotvičník zemný - Tribulus terrestris

Kotvičník
zemný

Tribulus terrestris

Vedecké štúdie
Pestrec mariánsky - Sylibum marianum

Pestrec
mariánsky

Sylibum marianum

Vedecké štúdie
Maca peruánska - Lepidium meyenii

Maca
peruánska

Lepidium meyenii

Vedecké štúdie
Všehoj ženšenový - Panax ginseng

Všehoj
ženšenový

Panax ginseng

Vedecké štúdie
Ďatelina červená - Trifolium pratense

Ďatelina
červená

Trifolium pratense

Vedecké štúdie
Detail bublinatých listov morskej riasy jód

Jód

Chaluha bublinatá

Vedecké štúdie
Plod pagaštana konského s hnedým povrchom

Pagaštan
konský

Aesculus hippocastanum

Vedecké štúdie
Detail vetvičiek a listov prasličky roľnej

Praslička
roľná

Equisetum arvense

Vedecké štúdie

 

Tieto prírodné esá nie sú jedinými, ktoré tlačia na zdravotné účinky spojené s hormonálnou rovnováhou. Pôsobia v symbióze s ďalšími bylinami a bioaktívnymi látkami ako sú vitamíny, minerály a stopové prvky v jedinečnom a inovatívnom mixe. Ich vyvážený pomer a prírodný pôvod sú výsadou značky SIRUPO, ktorá pevne stojí za originálnou receptúru a prísnymi výrobnými postupmi. Tie zohľadňujú najvyššie štandardy kvality a ekologickosť výroby.

V optimalizácii hormonálnej sústavy je SIRUPO tou najlepšou voľbou!

SIRUPO prostredníctvom svojich produktových radov prináša lepšie výsledky v špecifických hormonálnych oblastiach zdravia. Inovatívnymi receptúrami s optimalizovaným prírodným obsahom je SIRUPO špičkou na trhu v prístupe k nastoleniu hormonálnej rovnováhy v dôležitých aspektoch zdravia.

V produktoch SIRUPO nájdete zastúpenie špičkových ingrediencii, ktoré sú doložené výsledkami štúdii modernej medicíny a potvrdené pozitívnymi reakciami užívateľov.

Prostredníctvom výživových doplnkov SIRUPO prinášame komplexné riešenia aj pre zložité problémy. Staráme sa o zdravie tela a zdravie mysle. Bez výnimiek. Nezáleží na veku ani pohlaví. SIRUPO je pre všetkých, ktorí chcú zo svojho tela vyťažiť maximum a vyberajú si pre neho len to najlepšie.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz