Prírodné riešenie

Inovatívne prírodné riešenie

 

Hlavný obrázok SIRUPO produktu

  

SIRUPO je značka, ktorá ponúka prémiovú kvalitu v podobe inovatívnych produktov vytvorených s láskou a vášňou pomocou organických zdrojov. Naše receptúry sú založené na minimalizme a funkčnosti, typické pre škandinávske krajiny. Starostlivo vyberáme ingrediencie, ktoré sú významné v oblasti zdravia.

 

Každá zložka v našich produktoch hrá dôležitú rolu a cielene ovplyvňuje konkrétnu oblasť hormonálneho systému. Využívame silu prírodných výťažkov ako napríklad kotvičník zemný, chaluha bublinatá a maca peruánska, ktoré posilňujú hormonálnu sústavu a podporujú zdravie tela a mysle.

 

Naše sirupy majú neodolateľnú chuť a ľahko sa vstrebávajú vďaka tekutému zloženiu, ktoré nezaťažuje tráviaci systém. Sú obohatené o synergický účinok ďalších bylín a bioaktívnych látok vrátane vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Vyvážený pomer a prírodný pôvod týchto zložiek sú synonymom kvality značky SIRUPO.

 

S našimi výživovými doplnkami ponúkame komplexné riešenia aj pre zložitejšie problémy. Produkty obsahujú prírodné ingrediencie, ktorých účinky sú potvrdené výsledkami moderných medicínskych štúdií. 

 

SIRUPO je tu pre všetkých, bez ohľadu na vek alebo pohlavie. SIRUPO - pre vaše telo len to najlepšie!

Kotvičník zemný - Tribulus terrestris

Kotvičník
zemný

Pestrec mariánsky - Sylibum marianum

Pestrec
mariánsky

Maca peruánska - Lepidium meyenii

Maca
peruánska

Všehoj ženšenový - Panax ginseng

Ashwagandha

Ďatelina červená - Trifolium pratense

Ďatelina
červená

Detail bublinatých listov morskej riasy jód

Jód

Plod pagaštana konského s hnedým povrchom

Guarana

Detail vetvičiek a listov prasličky roľnej

Fenikel
obyčajný

 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz