Zloženie

Inovatívne prírodné riešenie

 

  

Inovatívna receptúra produktov SIRUPO je vytvorená výlučne z organických zdrojov. Vychádza z minimalizmu a z dôrazu na funkčnosť typických pre škandinávske krajiny. Starostlivo si vyberáme len také ingrediencie, ktoré sú špičkami v účinkoch.

Každá zložka v produktoch SIRUPO má svoj špeciálny význam a mieri na konkrétnu hormonálnu oblasť. Siahame na také prírodné tromfy ako kotvičník zemný, chaluha bublinatá či maca peruánska. Tie pozitívne vplývajú na hormonálnu sústavu a blahodarne pôsobia na zdravie tela i mysle.

 

...

Kotvičník
zemný

Tribulus terrestris

Vedecké štúdie
...

Pestrec
mariánsky

Sylibum marianum

Vedecké štúdie
...

Maca
peruánska

Lepidium meyenii

Vedecké štúdie
...

Všehoj
ženšenový

Panax ginseng

Vedecké štúdie
...

Ďatelina
červená

Trifolium pratense

Vedecké štúdie
...

Jód

Chaluha bublinatá

Vedecké štúdie
...

Pagaštan
konský

Aesculus hippocastanum

Vedecké štúdie
...

Praslička
roľná

Equisetum arvense

Vedecké štúdie

 

Tieto prírodné esá nie sú jedinými, ktoré tlačia na zdravotné účinky spojené s hormonálnou rovnováhou. Pôsobia v symbióze s ďalšími bylinami a bioaktívnymi látkami ako sú vitamíny, minerály a stopové prvky v jedinečnom a inovatívnom mixe. Ich vyvážený pomer a prírodný pôvod sú výsadou značky SIRUPO, ktorá pevne stojí za originálnou receptúru a prísnymi výrobnými postupmi. Tie zohľadňujú najvyššie štandardy kvality a ekologickosť výroby.

V optimalizácii hormonálnej sústavy je SIRUPO tou najlepšou voľbou!

SIRUPO prostredníctvom svojich produktových radov prináša lepšie výsledky v špecifických hormonálnych oblastiach zdravia. Inovatívnymi receptúrami s optimalizovaným prírodným obsahom je SIRUPO špičkou na trhu v prístupe k nastoleniu hormonálnej rovnováhy v dôležitých aspektoch zdravia.

V produktoch SIRUPO nájdete zastúpenie špičkových ingrediencii, ktoré sú doložené výsledkami štúdii modernej medicíny a potvrdené pozitívnymi reakciami užívateľov.

Prostredníctvom výživových doplnkov SIRUPO prinášame komplexné riešenia aj pre zložité problémy. Staráme sa o zdravie tela a zdravie mysle. Bez výnimiek. Nezáleží na veku ani pohlaví. SIRUPO je pre všetkých, ktorí chcú zo svojho tela vyťažiť maximum a vyberajú si pre neho len to najlepšie.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz