O nás

Vaša denná dávka zdravia

 

...

Dôraz na funkčnosť v súhre s dizajnom

Pridaná hodnota prírodných výživových doplnkov SIRUPO tkvie v ich účinkoch a všestrannej využiteľnosti

...

Cenová dostupnosť

Všetky naše produkty sú nekompromisne zamerané na prevenciu a ochranu zdravia, rýchle pôsobenie a priaznivú cenovú dostupnosť pre všetkých.

 

...

Výnimočné ingrediencie v BIO kvalite

Škandinávske krajiny vedia oceniť jednoduchosť, čistotu, kvalitu a najmä správnu mieru. Práve preto sa SIRUPO snaží kvantitu nahrádzať kvalitou a kompenzovať množstvo presvedčivými účinkami bez použitia zbytočnej chémie.

...

Základom všetkého je ochrana zdravia

Značka SIRUPO predstavuje pre vaše zdravie najvyšší spôsob ochrany zdravia.

 

Zásady, ktorých sa držíme

 

SIRUPO verí vo vedecky podložené dôkazy, ktorých zdrojom je prírodná medicína. Výživové doplnky ponúkajú účinky a napredovanie spôsobom,v ktorom veda a inovatívne technológie efektívne pracujú pre zdravie. Za všetkým však stojí príroda!

 

Napredujte s vylepšenými
výživovými doplnkami
SIRUPØ

Receptúry prírodných produktov formulovaných výlučne z organických zdrojov našli svoju inšpiráciu v minimalizme a funkcionalizme severských krajín. Nekombinujeme veľa, nezavádzame množstvom ale sústreďujeme sa výlučne na účinok. Značka SIRUPO ako jediná na Slovensko prináša komplexné produkty prírodnej starostlivosti o zdravie fungujúce zvnútra a pôsobiace navonok v harmónii s duševným zdravím.

SIRUPO pomáha dostať sa na vrchol svojich psychických a fyzických síl, udržať si pevné zdravie a výkonnosť v každom veku.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz