Hormóny

Kolísavá hladina hormónov
podkopáva zdravie. Majte hormóny
pod dokonalou kontrolou

 

  

V ľudskom organizme existuje najmenej 60 rôznych druhov hormónov, ktoré ovplyvňujú činnosť dôležitých telesných funkcií. Hormóny v tele riadia a ovplyvňujú všetko. Pomáhajú „zapnúť“ alebo „vypnúť“ bunkové procesy, ktoré kontrolujú chuť do jedla, mieru stresu, hladinu cukru v krvi, spánkové cykly, sexuálnu túžbu či dôležité reprodukčné funkcie… Keď je schopnosť vášho tela produkovať hormóny narušená, môžete si všimnúť rozdiel v tom, ako sa cítite. Sprievodnými javmi je zvýšená únava a znížená výkonnosť.

Čo robiť pre to, aby ste prirodzene dosiahli optimálnu hladinu hormónov a cítili sa vitálne v každom veku?

Zabezpečte si dostatok vitamínov,
minerálov a stopových prvkov

Na správne fungovanie tela by ste mali prijímať dostatok vitamínov predovšetkým z vyváženého jedálnička. Aj napriek potravinovej dostupnosti nedostatok základných živín z jedla postihuje, aj vo vyspelých krajinách sveta, každého druhého človeka. Porucha regulácie hormónov sa pri výživovom deficite spravidla prejavuje hormonálnou nerovnováhou - ochorením. Ako je to možné?

Hormóny - regulátory telesného
zdravia a generátory psychickej
pohody

Hormóny sú špeciálne chemikálie, ktoré prechádzajú krvným obehom a prenášajú správy zo žliaz, kde sa tvoria, do buniek v rôznych častiach tela. Väčšina ľudí má problém s ich nadbytkom alebo nedostatkom. Rovnovážny stav hormónov by mal byť prioritou pre každého kto si je vedomý, že práve on sa podpisuje na celkovom zdraví človeka a jeho výkone. Hormonálna nerovnováha je častokrát príčinou mnohých závažných chorôb i psychických problémov, kedy je vítanou pomocou skorý nástup účinku a rýchly stav úľavy na oboch úrovniach zdravia.

Ak sa chcete cítiť lepšie, naštartovať svoju výkonnosť a upevniť svoje zdravie, je najvyšší čas zamerať sa na optimalizáciu hladiny hormónov v tele prirodzeným a bezpečným spôsobom. Neviete, kde začať?

Sirupo - doplnky, ktoré
dokážu dostať hormóny
do rovnováhy

Začnime najskôr ženami, ktorým rozkolísané hormóny nie sú cudzie. Život ženy do značnej miery riadia jej reprodukčné hormóny – menovite estrogén a progesterón. Nerovnováha týchto hormónov môže viesť k:

  • únave
  • návalom horúčav
  • strate vlasov a oslabeniu nechtov
  • stavom úzkosti alebo podráždenosti
  • problémom s koncentráciou a spánkom

Úplne prirodzený prístup k hormonálnej harmónii žien pod značkou Sirupo zastupuje produkt Femenoa. Vďaka botanickej receptúre obsahuje Femenoa jedinečné organické zložky ako výťažky z ďateliny lúčnej, pagaštanu konského, prasličky roľnej či ploštičníka hroznovitého. Spolu tvoria prepracovanú zmes ideálnu pre ženy s cyklickými, perimenopauzálnymi alebo menopauzálnymi príznakmi. Femenoa prirodzene pomáha ženám vyrovnávať hladiny estrogénu a progesterónu a odstraňovať nepríjemné symptómy menopauzy.

Hormonálna nerovnováha u mužov sa spája s nízkou hladinou testosterónu a môže viesť k:

  • strate svalovej hmoty
  • poruchám spánku a únave
  • strate libida a zmenám nálad
  • pocitu nízkej výkonnosti a mužnosti

Pre mužov ponúka Sirupo riešenie v produktovom rade Active XY, vďaka ktorému im pomáha získať späť stratené sebavedomie a mužnosť so všetkým, čo k nej patrí. Prírodný výživový mix výťažkov z bylín ako pestrec mariánsky, kotvičník zemný alebo koreň macy peruánskej a ženšenu podporuje správnu reguláciu hormónov ovplyvňujúcich psychickú pohodu a fyzickú výkonnosť mužov.

Active XY Rapid sa špeciálne zameriava na zvýšenie mužského libida, sexuálnej výdrže a intenzity prežívania pohlavného styku. Active XY Long Plus predlžuje pohlavný styk, správne časuje, kontroluje zdravé vyvrcholenie a prinavracia mužom ich stratenú sebadôveru.

Keď vek a pohlavie nehrajú rolu

Hormonálna rovnováha spája so správnym fungovaním štítnej žľazy. Postihuje predovšetkým staršie ženy, ale týka sa vo svojej podstate všetkých mužov a žien, mladých či starších. Ak štítna žľaza nedostatočne produkuje potrebné množstvo hormónov tyroxínu a trijódtyronínu na scénu prichádza celý rad závažných ochorení.

Produkt Thyroptimal značky Sirupo bol špeciálne vyvinutý na ustálenie produktivity štítnej žľazy tak, aby ľudom uľavil od nepríjemných sprievodných symptómov ako: náhle zmeny telesnej hmotnosti, nadmerné potenie, nervozita, depresia, precitlivenosť či únava…

Thyroptimal obsahuje výdatnú dávku najdôležitejších vitamínov, minerálov a výťažok z chaluhy bublinatej – prirodzeného zdroju jódu – ktorý predstavuje spôsob ako dostať pod kontrolu optimálne fungovanie celého endokrinného systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz